Kryolan Aquacolor & AquaCleans

Kryolan markasına aşık bir Make-Up Artist'i olarak söyleyebilirim ki, kalite, ürün ve renk konusunda daha iyisi yok. Her ihtiyaca yönelik ister renkli kozmetik, ister plastik makyaj da son derece zengin ürün seçenekleri sunan ''Kryolan'' Tv, Tiyatro, Show, Kuaför, Makyöz, Fotoğraf ve objektifin olduğu her yerde ihtiyaca yönelik sınırsız ürün yelpazesi sunuyor.
 ''Aquacolor'', Cream, Likit, Refil ve Sıvı gibi seçenekleri ile üstün kalitede gliserin tabanlı bir üründür. Aquacolor makyajın yanı sıra özellikle yüz ve vücut boyamada tiyatral anlamda daha çok tercih edilir. Nemli fırça yada sünger ile uygulanır. Su bazlı olduğu için uygulama sonrası sabitleyici sprey sıkmak, makyajın daha uzun süre kalmasını sağlayacaktır. Temizlemesi de oldukça kolay, sadece yıkamanız yeterli olacaktır.
Refil olarak aldığınız da, kendiniz 6'lı, 12'li, 24'lü paletler oluşturabilir veya hazır paletlerden de seçebilirsiniz. 
AquaCleans, Aqua makyaj dahil, her türlü makyajı temizlemek için yağsız makyaj çıkarıcıdır. Derinlemesine tüm gözenekleri nazik bir şekilde temizler. Temizleme sonrası su ile yıkayabilir, kullandığınız losyon ile cildinizi silerseniz, cildinize serinletici ve canlandırıcı bir his verir. 

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS

Takipçilerim

Follow by Email